O Artrise

DROGI PRZYJACIELU 


 

ARTRISE to mała drukarnia i galeria internetowa. Jest to miejsce, które powstało z połączenia pasji do sztuki powstawania obrazu oraz zamiłowania do druku. Każdy obraz jest indywidualnie przygotowywany przed drukiem, z niewielką, delikatną automatyzacją. Uważamy, że każdy wydruk jest wyjątkowy i zasługuje na osobną uwagę. 

Nasza misja? Po pierwsze - tworzenie wydruków o najwyższej, muzealnej jakości, które są dostępne dla każdego. Po drugie - współpraca z młodymi artystami, wschodzącymi gwiazdami rynku sztuki. ARTRISE to miejsce, w którym ich prace mogą zostać zaprezentowane w formie wydruków artystycznych o najwyższej jakości i muzealnej trwałości. Wspólnie pracujemy nad tym, aby przedstawione w naszym sklepie obrazy miały wysoką wartość kolekcjonerską. Jest to proces wymagający dopracowania nawet najdrobniejszych szczegółów, dlatego podchodzimy do niego ostrożnie i z dużą uwagą. Kupując w naszym sklepie wspierasz autorów prac i tym samym przyczyniasz się do rozwoju ich twórczości.

 

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ TO PODSTAWA 

 

Do naszych wydruków artystycznych wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię druku o najwyższej jakości. Używamy jedynie oryginalnych, certyfikowanych tuszy pigmentowych. Tego typu atramenty pozwalają uzyskać piękne i nasycone kolory oraz łagodne przejścia tonalne. Stosowane przez nas podłoża do druku są w 100% bawełniane i bezkwasowe. Połączenie nowoczesnej technologii druku z wysokiej jakości papierami gwarantuje wierne odwzorowanie szczegółów i kolorów, a także archiwalne właściwości. Odpowiednio przechowywane wydruki przetrwają nawet setki lat!

 

OPRAWA

 

Do wybranych wydruków dajemy możliwość zamówienia czarnej bądź białej ramy. Otrzymujesz obraz gotowy do zawieszenia, bez tracenia czasu na szukanie odpowiedniej oprawy. Co często nie jest wcale takim łatwym przedsięwzięciem...

 

USŁUGI DRUKU ARTYSTYCZNEGO I FOTOGRAFICZNEGO

 

Posiadasz cyfrowy obraz lub zdjęcie, które chcesz wydrukować? Być może chciałbyś komuś sprawić wyjątkowy prezent? Jesteś artystą, pracujesz w galerii bądź muzeum i potrzebujesz wydruków na swoją wystawę? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wydruku artystycznego. Kliknij tutaj i sprawdź, co możemy dla Ciebie wydrukować.

  

COŚ POZA WYDRUKAMI?

 

Obok wydruków artystycznych w naszej ofercie znajdują się Obrazy 3D. Nie są to wydruki w stylu 3D, obrazy te są naprawdę wypukłe. Do ich wykonania potrzeba dużego nakładu pracy. Malowane są ręcznie, co nadaje im wyjątkowości i artystycznego szlifu. Planujemy również w niedalekiej przyszłości wzbogacenie naszej galerii o oryginalne obrazy artystów.

  

Zapraszamy do zakupów i współpracy. Pozostajemy w kontakcie!

Zespół Artrise.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl