Wydruki Fine Art

Usługi drukowania dzieł sztuki i fotografii 

Dla artystów, pasjonatów i kolekcjonerów oferujemy wydruki Fine Art (Giclee)

Zastosowanie nowoczesnej technologii druku pigmentowego i papierów artystycznych pozwala na wydruk obrazów o najwyższej jakości i archiwalnej trwałości. Wydruki Fine Art cechują się bardzo dokładnym odwzorowaniem szczegółów i kolorów drukowanej pracy. Jest to doskonały sposób prezentowania i sprzedawania swoich prac przez artystów. Druk Fine Art zyskał duże uznanie na rynku sztuki - w muzeach, galeriach, wśród artystów malarzy, plastyków, fotografików i kolekcjonerów. Wykonywane w ten sposób reprodukcje zapewniają praktycznie idealną zgodność z oryginałem.

 

Najlepsze materiały - najwyższa jakość

Do naszych wydruków Fine Art wykorzystujemy system 12-pigmentowego druku marki Canon. Jest to połączenie wysokiej jakości i trwałości atramentów Lucia Pro z wielkoformatowym urządzeniem drukującym Canon.

Standardowo oferujemy wydruk na papierach Solution, Hahnemühle oraz Canon.

Korzystamy wyłącznie z oryginalnych tuszy, co w połączeniu z wysokiej jakości podłożami do druku zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów i kolorów oraz dokładną powtarzalność z każdą wydrukowaną kopią. Ma to ogromne znaczenie w przypadku prezentowania prac oraz przy tworzeniu przeznaczonych na sprzedaż serii limitowanych danego dzieła.

 

Wszystkie wydruki wykonujemy na drukarce Canon imagePROGRAF PRO-4000 o szerokości druku do 44 cali, rozdzielczości drukowania 2400x1200 dpi. 12-pigmentowy system druku zapewnia doskonałe kolory i jakość.

 

 

Oferujemy

  • wielkoformatowy wydruk reprodukcji, zdjęć, plakatów,
  • wydruki fotograficzne,
  • wydruki archiwalne,
  • wydruki na potrzeby wystaw
  • gotowe wydruki możemy usztywnić, podklejając je na podłoża typu PCV lub piankę

 

Ze względu na specyfikę wydruków artystycznych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu omówienia preferencji i warunków dotyczących wykonania zamówienia.

 

Zapraszamy do współpracy. Drukujmy sztukę razem!

 

Artystów chętnych do sprzedaży swoich wydruków w naszym internetowym sklepie, zapraszamy tutaj.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl